40 lat Orkiestry FIRE BAND

Starosta Brzozowski Zygmunt Błaż oraz Wicestarosta Janusz Draguła reprezentowali władze powiatu brzozowskiego podczas Koncertu Jubileuszowego z okazji 40-lecia Orkiestry Dętej Fire Band, który odbył się 14 października br. w Brzozowskim Domu Kultury.

Rubinowy Jubileusz był okazją, aby podsumować cztery dekady wspaniałej działalności. Przywołać w pamięci ludzi, którzy na kartach tej działalności się zapisali oraz podkreślić niebanalne walory muzyki orkiestrowej.

Niewątpliwe sukcesy Orkiestry docenili zaproszeni goście przekazując liczne życzenia i gratulacje. Wyrazy szczerego uznania wyrazili w okolicznościowym liście również Zygmunt Blaż i Janusz Draguła, dodatkowo przekazując okolicznościowy upominek. - Orkiestra Fire Band tworzy unikatową oprawę muzyczną wielu lokalnych uroczystości i podniosłych wydarzeń. Nic więc dziwnego, że taki profesjonalizm i talent przynosi chlubę naszemu regionowi i bez wątpienia przyczynia się do krzewienia kultury na terenie gminy, powiatu czy województwa podkarpackiego. Pragniemy przekazać wyrazy szacunku za zaangażowanie włożone w rozwój pasji muzycznych orkiestrantów. To dzięki rzetelnej i systematycznej pracy muzycy kształtują swoją artystyczną wrażliwość, zaś cała orkiestra może poszczycić się wieloma sukcesami – podkreślali w liście przedstawiciele władz powiatu brzozowskiego.