piłkarskaaaaa

piłkarska logoW dniach 14-17 lipca 2019 r. drużyna trampkarzy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego w bliznę wzięła udział w Finale Centralnego Ogólnopolskiego Turnieju LZS Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka”, który już tradycyjnie odbywał się w Zamościu. W turnieju wzięło udział 11 drużyn reprezentujących województwa: lubelskie, opolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, dolnośląskie, pomorskie, śląskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, podlaskie i podkarpackie. W wyniku emocjonujących zmagań nasza drużyna zajęła szóste miejsce, a turniej wygrała reprezentująca województwo pomorskie drużyna ze Starogardu Gdańskiego.

piłkarska

W drużynie ULKS Blizne wystąpili chłopcy z roczników: 2004, 2005 i 2006: Jakub Bielawski, Michał Chęć, Karol Górniak, Michał Herbut, Mateusz Leśniak, Hubert Malinowski, Kamil Skiba, Kryspin Nogaj, Krystian Skotnicki, Szymon Szczepek, Kacper Orłowski, Kacper Stanek, Wiktor Barnik, Kacper Żyła, Patryk Żyła, Kamil Gębuś. Trenerem drużyny jest Marian Wojtowicz, a opiekunem na turnieju była Aneta Wojtowicz – Chęć.

piłkarska kadra

Wyjazd na turniej był możliwy dzięki darczyńcom a byli nimi: Wójt Gminy Jasienica Rosielna/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej, Starosta Brzozowski oraz firmy: Drewger, Kamieniarstwo, Biuro Rachunkowe, Biskar, Skarpol, Jadmar, Elan, HTP Hurtownia Odzieży Używanej, Eleo - Budmax,  Agnieszka Wawczak - Auto Szkoła, Fraf – Met, Gran – Pik Liwocz, Alta, Roboclean – Puricom Poland, Budmatex i Centrofarb. Swój wkład wnieśli także rodzice zawodników.

piłkarsaa

Drużyna ULKS Blizne reprezentująca województwo Podkarpackie zgodnie z umową promowała ten piękny region Polski, co widać na dołączonej galerii zdjęć.

piłkarsk1