3 pokazy lotnicze zaproszenie baner 1020x312

W imieniu Władysława Ortyla - Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Piotra Przytockiego - Prezydenta Miasta Krosna serdecznie zapraszamy do udziału w III Podkarpackich Pokazach Lotniczych w Krośnie.
W ramach imprezy planowany jest udział znanych Grup Akrobacyjnych tj.:

· Biało-Czerwone Iskry
· Grupa Akrobacyjna Żelazny
· Firebirds
· Cellfast Flying Team
· Royal Star Aero Mielec
· Pterodactyl
· Retro Sky Team
· Artur Kielak
· Maciej Pospieszyński
· Krzysztof Cwynar
· Mateusz Strama
· Łukasz Czepiela
· Maria Muś

Widzowie, będą mogli również skorzystać z atrakcji zapewnionych na ziemi. Organizowane będą stoiska promocyjne instytucji i stowarzyszeń, w tym beneficjentów Funduszy Europejskich. Na płacy imprezy odbywać się będą także liczne gry i zabawy dla dzieci, organizowane przez Fundację Wspierania Edukacji przy Dolinie Lotniczej oraz Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Aktualne informacje na temat pokazów znajdą Państwo na stronie internetowej: www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl oraz na wydarzeniu na Fb. https://www.facebook.com/events/1976758159221530/?active_tab=discussion