europejskie drzewo 201711

Zapraszamy do głosowania w konkursie na Europejskie Drzewo Roku 2017.

Głosowanie jest bezpłatne i odbywa się drogą internetową na stronie treeoftheyear.org  tylko do 28 lutego 2017 r.

Dąb Józef rośnie od 650 lat w Wiśniowej (gmina Wiśniowa, powiat strzyżowski, województwo podkarpackie). Jest pomnikiem przyrody i ma przeciekawą historię. Jako jedyne drzewo z Polski rywalizuje obecnie z 15 drzewami z innych krajów Europy o tytuł Europejskiego Drzewa Roku 2017.

Sam konkurs ma na celu pokazanie więzi człowieka i przyrody symbolizowanej przez drzewa - otoczone szacunkiem lokalnych społeczności. Zwycięstwo w tym konkursie byłoby wspaniałą promocją naszego regionu i naszego pięknego kraju. Potrzeba nam jednak ok. 100 tys. głosów. Dlatego ośmielam się prosić o Państwa głos i przekazanie tej prośby drogą mailową do wszystkich, których znacie...

Więcej informacji o Dębie Józefie pod linkiem:

Dąb20Józef20wiosną1